Esenyurt’ta, sitenin kamelyasında oturan bayanlar darbedildi

İstanbul’un Esenyurt ilçesine bağlı Aşık Veysel Mahallesi’nde bulunan bir sitede, dün akşam saat 21.30 sıralarında, misafirliğe giden Ayşe T., akrabaları ile kamelyada otururken yanlarına akraba oldukları öğrenilen Zeki A., Cihan A. ve Emrah A. isimli şahıslar geldi.

Sözlü tartışma kısa müddette büyüdü, Ayşe T. ve yanındaki 5 kişi, sonradan gelen 3 şahıs tarafından darbedildi.

İhbar üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Yaralılar, yapılan birinci müdahalenin akabinde ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldı.

DHA’nın haberine nazaran; Ayşe T. ve akrabalarını darbettikleri argüman edilen şahıslar, tabirleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

İçki içmek istedikleri için darbedildiklerini öne sürdü

Ayşe T., 3 kişinin kamelyada içki içmek istediği için kendilerine saldırdığın öne sürerek, olay sonrası çekilen manzaraları toplumsal medya hesabında paylaştı.

Emniyetteki süreçleri tamamlanan 3 kişi adliyeye sevk edildi. Zeki A ve Cihan A. tutuklanırken, Emrah A. ise isimli denetim uygulanarak özgür kaldı.

Daha evvelce de husumetli oldukları belirlendi

Polisin yaptığı araştırmada, taraftar ortasında evvelki tarihlerde, çocuk problemi yüzünden tartışma yaşandığı ve husumetli oldukları belirlendi.

Yorum yapın